
Sewaan rumah percutian di Juan Dolio
Cari dan tempah sewaan rumah percutian unik di Airbnb
Sewaan rumah percutian terbaik di Juan Dolio
Tetamu bersetuju: sewaan rumah percutian ini mendapat penarafan tinggi untuk lokasi, kebersihan dan banyak lagi.

Apartmen 2 bilik & 2 kolam renang. Guavaberry
Bersantai dengan seluruh keluarga di kawasan yang damai ini! Apartmen yang luas ini mempunyai akses kepada kolam renang berjalan kaki yang dikelilingi oleh pokok-pokok yang subur dan air terjun buatan manusia, kolam renang separa olimpik kedua, jakuzi di atas air terjun, gazebo, dan banyak kawasan hijau. Jarak berjalan kaki ke padang golf yang cantik anda boleh berjalan kaki dan berbasikal. Lapangan terbang: SDQ - 30min PUJ - 1:30Hr Pantai Berdekatan: Juan Dolio - 15 Minit memandu Guayacanes - 20 Minit memandu Bayahibe - 1 Jam memandu Punta Cana - 1 1/2 Jam memandu

Apartmen tepi pantai syurga-Marbella Juan Dolio
Suite tepi pantai yang menakjubkan dan segar menampilkan 2 bilik tidur & 2 bilik mandi, tidur sehingga 6 tetamu. Lokasi utama dipenuhi dengan banyak kemudahan, kedai, & restoran. Hanya ~25 minit memandu dari Lapangan Terbang Antarabangsa Las Americas. Nikmati penginapan santai yang sesuai untuk tetamu daripada semua peringkat umur. Pintu masuk kunci pintar tanpa kunci, keselamatan 24 jam, gimnasium, kolam renang, pantai, tempat letak kereta persendirian, restoran, penyaman udara, penutup ribut akordion, TV pintar, & kabel.

Apartmen Tepi Pantai Besar di Juan Dolio
Larikan diri daripada realiti dengan penginapan akses tepi pantai yang santai ini. Setiap bilik tidur dilengkapi dengan tilam atas yang selesa untuk tidur malam yang terbaik. Wifi berkelajuan tinggi memastikan anda sentiasa berhubung dengan rakan dan keluarga. Balkoni menghadap laut dan kolam renang, sesuai untuk melihat bintang atau berjemur. Dalam jarak berjalan kaki ke kedai, restoran dan bar. Kemudahan seperti resort Costa Del Sol tidak akan mengecewakan. Rumah jauh dari rumah anda menanti.

Suite Tepi Pantai (Tempahan Awal)
Selamat datang ke projek Kediaman Torre Aquarella yang baharu dan eksklusif di Juan Dolio. Berani menikmati matahari dan pantai hanya 45 minit dari bandar Santo Domingo dan 20 minit dari Lapangan Terbang AILA. Ia adalah menara 23 tingkat dengan pemandangan Laut Caribbean yang menakjubkan. Nikmati ruang di mana keluarga anda berasa selamat, selesa dan gembira. Tempat di mana mereka boleh mencipta kenangan terbaik, kenangan yang tidak akan dilupakan. Nikmati hadiah percuma untuk penginapan anda

Penthouse yang elegan dengan kolam renang berhampiran pantai
Penginapan bergaya ini sesuai untuk perjalanan berkumpulan. Menghadap kolam renang, air panas, dekat dengan pantai (10 minit perjalanan), dengan restoran, farmasi dan bank berdekatan. Ia berjarak 25 minit dari lapangan terbang dan sejam setengah dari Puntacana dan sejam setengah seminggu. Ia mempunyai teres yang cantik dan buaian rajut. Ia berjarak setengah jam dari rumah desa, tiga bilik tidur, mempunyai lif dan ruang berkongsi di kolam renang yang sangat selesa.

Penthouse Juan Dolio Mewah
Sambut gaya mewah Caribbean, Semua unit kediaman menawarkan pemandangan panorama laut dan kolam renang. Selain lokasinya yang menakjubkan, anda akan mendapat penginapan dengan ruang dalaman yang dipertingkatkan dengan mewah. Kondominium baharu dengan akses mudah kepada kemudahan terbaik di Juan Dolio mempunyai: 2 bilik tidur yang luas, 2.5 bilik mandi dengan tandas, dapur yang serba lengkap, mesin basuh / pengering, kabel, pendingin hawa di semua bilik

BeachFront Paradise menakjubkan pemandangan laut 2br mewah.
APARTMEN 2 BILIK TIDUR DI HADAPAN PANTAI YANG INDAH TERLETAK DI KOMPLEKS YANG SANGAT SELAMAT DAN DIJAGA 24-7 OLEH KRU KESELAMATAN. DAPUR SERBA LENGKAP, PERABOT MEWAH PANTAI PERSENDIRIAN, KOLAM RENANG PERSENDIRIAN UNTUK KANAK-KANAK DAN ORANG DEWASA. BAR SNEK BERHAMPIRAN KOLAM RENANG TERLETAK HANYA 25 MINIT MEMANDU DARI LAPANGAN TERBANG SANTO DOMINGO (KOD SDQ). LOKASI STRATEGIK BERHAMPIRAN RESTORAN, KEDAI ARAK, PANTAI, BANK, NIGHTLIVE.

Flat mewah di pantai Flat 22
Nikmati lawatan yang tidak dapat dilupakan apabila anda menginap di tempat unik ini. Ia adalah tempat yang ajaib, pemandangannya sempurna dari mana-mana sahaja di apartmen, sehingga pemandangan bilik mandi adalah ajaib, bilik, ruang makan, ruang tamu adalah sempurna. Belum lagi apartmen yang cantik, selesa, halus dan elegan. Dan jika anda ingin memasak dapur sangat lengkap. Datang dan semak sendiri.

PENGINAPAN RELAX OCEAN AQUARELLA 22-103
RUANG YANG DIREKA UNTUK PERCUTIAN ANDA DI HADAPAN LAUT DI MANA KETENANGAN DAN BUNYI LAUT AKAN MEMBUAT ANDA BEREHAT DAN MENGHABISKAN PENGINAPAN YANG TIDAK DAPAT DILUPAKAN ANDA AKAN MENDAPATI KESELAMATAN TEMPAT LETAK KERETA ISTIMEWA ORANG YANG SANGAT BAIK DAN YANG PALING PENTING MENIKMATI MATAHARI CARIBBEAN berada di tingkat 22 TIADA BINATANG PELIHARAAN

Apartmen di hadapan pantai di Juan Dolio
Bersantai di apartmen tepi laut yang selesa ini, yang terletak di kawasan terbaik Juan Dolio, berhampiran dengan restoran, pasar raya kecil dan bank. Anda akan menyukai matahari terbit yang ajaib dan matahari terbenam yang menakjubkan yang anda boleh nikmati dari Balkoni.

Apartmen Dengan Pemandangan Laut Kelab Rumah Hemingway
Datang dan berehat bersama seluruh keluarga di kondominium berprestij ini di mana ketenangan dan keselesaan dihembuskan di udara. Cara berehat bersama keluarga anda di kondominium berprestij ini di mana ketenangan dan keselesaan boleh dihembuskan di udara.

Bersanting dan selamat! 2B/2.5Bath Tropikal @Guavaberry
Our rental is a private property with private access to pool, garden, golf course and our facilities. Our big leisure areas are the perfect place to let you and your family and friends enjoy a fantastic retreat in a peaceful location.
Kemudahan popular untuk sewaan rumah percutian di Juan Dolio
Sewaan rumah percutian mesra keluarga

apartmen Luima

KEDIAMAN MIGNOLI

Tropical Hideaway - Bed&Breakfast Room

BILIK YANG CANTIK DENGAN PEMANDANGAN KE TAMAN

Capri - Bilik Inap Sarapan

Rumah Cantik, Mulut Kecil

2 bedroom apt in front of boca chica beach

Coral - Bilik Inap Sarapan
Sewaan rumah percutian dengan patio

Rumah kolonial Lovley di pusat bandar.

Juan Dolio Bay Live

Apartmen dua bilik

Vila dengan 4 apartmen

PENGINAPAN MENARIK DENGAN KOLAM RENANG DAN PANTAI
Sewaan rumah percutian dengan mesin basuh dan pengering

Villa Del Mar

OCEAN RELAX AQUARELLA 15-103

OCEAN RELAX AQUARELLA 20 -103

Tempat yang menawan dengan jacuzzi
Bilakah masa terbaik untuk melawat Juan Dolio?
| Bulan | Jan | Feb | Mac | Apr | Mei | Jun | Jul | Ogo | Sep | Okt | Nov | Dis |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Harga purata | RM 509 | RM 423 | RM 423 | RM 489 | RM 427 | RM 423 | RM 423 | RM 423 | RM 489 | RM 489 | RM 489 | RM 509 |
| Suhu purata | 25°C | 25°C | 25°C | 26°C | 27°C | 28°C | 28°C | 28°C | 28°C | 27°C | 26°C | 25°C |
Destinasi untuk diterokai
- San Juan Sewaan percutian
- Higüey Sewaan percutian
- Santiago de los Caballeros Sewaan percutian
- Punta Cana Sewaan percutian
- Santo Domingo Este Sewaan percutian
- Las Terrenas Sewaan percutian
- Santo Domingo Sewaan percutian
- Puerto Plata Sewaan percutian
- Jarabacoa Sewaan percutian
- Fajardo Sewaan percutian
- La Romana Sewaan percutian
- Ponce Sewaan percutian
- Sewaan apartmen berservis Juan Dolio
- Sewaan dengan tab mandi air panas Juan Dolio
- Sewaan dengan patio Juan Dolio
- Sewaan dengan mesin basuh dan pengering Juan Dolio
- Sewaan mesra keluarga Juan Dolio
- Sewaan dengan akses tasik Juan Dolio
- Sewaan tepi pantai Juan Dolio
- Sewaan dengan tempat duduk luar Juan Dolio
- Sewaan vila Juan Dolio
- Sewaan dengan lubang api Juan Dolio
- Sewaan kondominium Juan Dolio
- Sewaan dengan kolam renang Juan Dolio
- Sewaan mesra merokok Juan Dolio
- Sewaan apartmen Juan Dolio
- Sewaan mesra kecergasan Juan Dolio
- Sewaan mesra haiwan peliharaan Juan Dolio
- Sewaan tepi air Juan Dolio
- Bilik hotel Juan Dolio
- Sewaan rumah Juan Dolio
- Sewaan dengan sauna Juan Dolio
- Sewaan dengan akses pantai Juan Dolio
- Sewaan rumah percutian Republik Dominika
- Playa Nueva Romana
- Ciudad Juan Bosch
- Malecón
- Metro Country Club
- Pantai Guayacanes
- Playa Costa Esmeralda
- Blue Mall
- Altos De Chavon
- Playa Hemingway
- Downtown Center
- Taman Negara Los Haitises
- Caleta Beach
- Megacentro
- Teater Nasional Eduardo Brito
- Agora Mall
- Zona Colonial
- Basilica Catedral Nuestra Senora De La Altagracia
- Galería 360
- Bella Vista Mall
- Dr. Rafael Ma. Moscoso National Botanical Garden
- Parque Iberoamerica
- Cathedral of Santa María la Menor
- Juan Dolio
- Cave of WondersCave of Wonders





